EVECUBE S – 22kW

Kód: 65
Neohodnoceno
Značka: EV Expert
36 840 Kč 30 446,28 Kč bez DPH
Na objednávku
Nabíjecí výstupy
Modul řízení výkonu

Druhá generace nabíjecí stanice pro elektromobily od EV Expext – EVECUBE S – je vyrobena z kvalitní antikorozní nerezové oceli v kompaktní velikosti pro nabíjení všech elektromobilů a hybridů výkonem až do 22 kW. Vysoce moderní řídící systém nabíjení Web Server umožňuje zvolit takové nastavení, které nejlépe odpovídá nabíjenému elektromobilu, či ji ovládat pomocí RFID čipu. Je možné ji poptat se zásuvkou či s integrovaným kabelem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabíjení pomocí chytré domácí nabíjecí stanice EVECUBE S je až 5 krát rychlejší než nabíjení z obvyklé 230 V zásuvky. Nabíjecí stanice s maximální nabíjecí kapacitou 22 kW je bez příplatku vybavena četnými inteligentními funkcemi. S příplatkem je možné využití modulu řízení výkonu.

Zpracování a dodací lhůty se pohybují v rozmezí 4 – 6 týdnů.

Nabíjecí stanici je možné poptat se zásuvkou či s integrovaným kabelem,
se sloupkem či samotnou k připevnění na zeď, dle potřeb každého zákazníka.

Na tento wallbox je možné získat dotace díky novému programu Nová zelená úsporám. Dotace se poskytují na pořízení a instalaci nabíjecích stanic pro elektromobily a na případná dalších zařízení nezbytná pro její provoz. Podmínkou pro získání dotací je potřeba při konfiguraci zvolit Modul řízení výkonu!

Doplňkové parametry

Kategorie: Nabíjecí stanice
Záruka: 5 let
AC: ano
displej: ne
přebytky FVE: ano
RFID: ano
DC: ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: